Informacje o firmie, Rymax- Hurtownia Armatury

Informacje o firmie, Rymax- Hurtownia Armatury

Informacje o firmie

Firma Rymax z siedzibą w Dobczycach istnieje na rynku już od 1991 r. Zajmujemy się handlem hurtowym i detalicznym artykułów branży instalacyjno-sanitarnej i grzewczej.

Naszą bogatą ofertę można podzielić na kilka głównych gałęzi:

  • Sprzedaż zlewozmywaków
  • Technika grzewcza
  • Materiały instalacyjne
  • Sieci zewnętrzne
  • Technika sanitarna

Zajmujemy się importem grzejników aluminiowych FONDITAL NOVA FLORIDA i kotłów FONDITAL, oraz zlewozmywaków ze stali nierdzewnej portugalskiego producenta RODI. Jesteśmy również dealerami takich firm jak: FRANKE, HYDROLAND, FERRO, VALVEX, KRAKOWSKA FABRYKA ARMATUR, ORAS, TRES, VALSIR, VIEGA, ELEKTROMET, GALMET.

Oprócz zlewozmywaków, kompleksowego wyposażenia łazienek i szerokiej gamy baterii, znaleźć można ceramikę łazienkową znanych krajowych i zagranicznych producentów (CERSANIT, RADIMP, PILCH, HYBNER, SANITEC KOŁO, ROCA), artykuły z dziedziny techniki grzewczej, a także szeroką gamę kotłów na paliwo stałe i płynne (SAS, ŻYWIEC, DEFRO, ELEKTROMET, OGNIWO-Biecz, VIESSMANN, VAILLANT, ARISTON, SAUNIER DUVAL, JUNKERS, TERMET).

Firma posiada sieć sklepów detalicznych, doskonałe zaplecze magazynowe i transportowe, co umożliwia sprawną realizację zamówień dla naszych odbiorców. Nowoczesna i bogato wyposażona sala ekspozycyjna w połączeniu z fachową obsługą ułatwia wybór artykułów spośród szerokiej gamy oferowanych przez nas produktów.

Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie Informacje o firmie
 do_gory